Jakie są najpopularniejsze motory w Polsce

Wybór idealnego motocykla niestety nie należy do najłatwiejszych zadań nawet dla tych osób, których od dawna fascynuje motoryzacja. W dzisiejszych czasach przy wyborze motocykla coraz więcej osób kieruje się nie tylko popularnością danego producenta, ale zwraca uwagę także na wygodę i komfort podczas jazdy. Bardzo duże znaczenie ma również ilość zużywanego paliwa na 100 kilometrów. Praktycznie każdy portal motoryzacyjny ma porównanie motocykli z różnych klas i przedziałów cenowych, dzięki czemu łatwiej będzie dokonać udanego zakupu.

Romet Motors

Na polskim rynku motoryzacyjnym największym zainteresowaniem cieszy się producent Romet Motors. Duży wpływ na olbrzymią popularność tego sprzętu ma oczywiście nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami, a dokładniej mówiąc umożliwienie kierowania motorem do 125cm3 kierowcom, którzy mają uprawnienia kategorii B. Z roku na rok motocykle o stosunkowo niewielkiej pojemności są coraz częściej doceniane zwłaszcza przez początkujących motocyklistów.

Dlaczego Romet Motors jest tak popularny?

Romet Motors zdobył olbrzymią popularność w naszym kraju, także ze względu na czysto ekonomiczne aspekty. Jak powszechnie wiadomo ceny paliwa w Polsce nie należą do najtańszych, dlatego też wielu motocyklistów zwraca uwagę na niskie spalanie. Romet Motors doskonale nadaje się nie tylko do poruszania w ruchu miejskim na przykład w dojazdach do pracy, ale również przy dłuższych wycieczkach. Według najnowszych statystyk w naszym kraju największym zainteresowaniem cieszą się modele z klasy chopper – cruiser i street.

Pozostałe

Jaka pojemność motocykla dla początkującego

Zgodnie z obecnymi przepisami ruchu drogowego każdy 16-latek może przystąpić do egzaminu na kategorię prawa jazdy A1, które upoważnia do prowadzenia motocykla o maksymalnej pojemności do 125 ccm oraz mocy do 11kW. Osoby pełnoletnie mogą oczywiście przystąpić do egzaminu na prawo jazdy A, które upoważnia do prowadzenia motocykli o dowolnej pojemności skokowej i bez ograniczenia […]

Na co zwrócić uwagę wybierając motor

Zakup swojego pierwszego motocykla wcale nie jest zadaniem takim prostym jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Na naszym rynku dostępnych jest wiele godnych polecenia modeli, dlatego też wybranie tego najlepszego może przysporzyć wiele problemów. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na jakie elementy należy zwrócić szczególną uwagę, aby wybrać motor, który nie […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *